Spektakle teatralne transmitowane dzięki projektowi „Iteatr” już na stałe weszły do naszej bibliotecznej oferty kulturalnej. W tym miesiącu mieliśmy możliwość „zasiąść” na widowni Teatru Guliwer w Warszawie i obejrzeć musical pt. „Śpiąca Królewna”.

„Śpiąca Królewna”, spektakl oparty na klasycznej baśni braci Grimm, opowiada o bezgranicznej miłości rodziców do dziecka i próbie jego ochrony przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nie w dorosłym życiu. Baśń jest opowieścią o miłości, wolności i przyjaźni rodzica z dzieckiem, a także o tym, jak zmienia się świat w ciągu stuletniego snu Królewny. Historia Śpiącej Królewny pokazuje, że warto zaufać dziecku i wspierać jego samodzielność.

Spektakl wzbogaciła  różnorodna muzyka,  która utrzymywała ciągłe zainteresowanie dziecięcej widowni.