17 grudnia 2018 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słubicach odbyło się specjalne świąteczne spotkanie w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Tym razem opowiadania związane ze świętami Bożego Narodzenia dzieciom czytali: Jacek Kozłowski - wójt gminy Słubice, Sławomir Januszewski - przewodniczący rady gminy w Słubicach, Jacek Domżałowicz - wiceprzewodniczący rady gminy w Słubicach oraz Artur Bedyk - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach, który podczas spotkania wcielił się w rolę Świętego Mikołaja. Spotkanie prowadziła Sylwia Górecka - bibliotekarka naszej biblioteki i radna rady gminy w Słubicach. Po wysłuchaniu świątecznych opowiadań dzieci "zasypały" naszych gości gradem pytań. Święty Mikołaj również sprawdził wiedzę naszych gości związaną ze świętami Bożego Narodzenia, a dla wszystkich dorosłych i dla dzieci w worku Mikołaja znalazły się słodkie niespodzianki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dorosłym, którzy aktywnie włączyli się w akcję CPCD oraz sponsorowi Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Słubicach. Zachęcamy do zobaczenia fotorelacji z tego spotkania w rozwinięciu artykułu.