Zdjęcie tabletów z zainstalowaną aplikacją Czytelnik do obsługi konta w bibliotece

Dobra wiadomość dla mobilnych czytelników naszej biblioteki - użytkowników telefonów komórkowych i tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android. Informujemy o udostępnieniu w Google Play aplikacji "Czytelnik" za pomocą której możliwe jest przeglądanie zawartości katalogów blisko 1000 bibliotek w całej Polsce (w tym również katalogu naszej biblioteki) i kilkunastu na całym świecie,  a zarejestrowanym czytelnikom biblioteki umożliwia dostęp do własnego konta.

Już teraz za pomocą swojego telefonu komórkowego wyszukasz interesująca cię pozycję w naszych zbiorach oraz będziesz mógł zarezerwować sobie wybraną książkę. Do korzystania z aplikacji wymagany jest system Android w wersji 4.0 lub wyższej. Dostępna jest też wersja aplikacji na iPada i iPhona.