Drodzy Czytelnicy! W dniu 31.03.2017 r. uruchomiliśmy Internetowy przewodnik  po księgozbiorze.  Jest to miejsce, w którym pisać będziemy o książkach dostępnych w naszej bibliotece, które w szczególny sposób chcemy Wam Drodzy Czytelnicy zaproponować do przeczytania. Chcemy, aby nasz przewodnik literacki ułatwiał Państwu dokonywanie wyborów czytelniczych a jednocześnie stał się miejscem wymiany opinii na temat przeczytanej książki. Mamy również nadzieję, że po przeczytaniu zechcecie Państwo podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi przeczytanej lektury, publikując je na tym blogu jako odpowiednie komentarze pod postami z recenzją wybranej książki.

Zachęcamy do korzystania i czekamy na komentarze! My ze swojej strony postaramy się aby systematycznie powiększać bazę proponowanych książek. Z bibliotekarskim pozdrowieniem.

Bibliotekarze Gminnej Biblioteki Publicznej w Słubicach